KLKR025.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKR025.TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKR025.TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: KLKR025.TS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
KLKR025.TS specifikacijos
Dalies numeris KLKR025.TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 4029 pcs Duomenų lapas KLKR025.TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKR
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai KLKR025.TSLF
KLKR025.TSLF-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 25A
Klasė CC Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200kA AC, 20kA DC
Patvirtinimai CE, CSA, UL Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KLKR025.T
KLKR025.T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Sandelyje: 6904 pcs
parsisiųsti: KLKR025.T.pdf
RFQ
KLKR03.5TS
KLKR03.5TS
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Sandelyje: 2831 pcs
parsisiųsti: KLKR03.5TS.pdf
RFQ
KLKR03.5T
KLKR03.5T
parsisiųsti: KLKR03.5T.pdf
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/300VDC
parsisiųsti: KLKR02.5T.pdf
KLKR012.TS
KLKR012.TS
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC
parsisiųsti: KLKR012.TS.pdf
KLKR02.5TS
KLKR02.5TS