KLKD.125T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.125T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKD.125T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC/VDC
Duomenų lapai: KLKD.125T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
KLKD.125T specifikacijos
Dalies numeris KLKD.125T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5678 pcs Duomenų lapas KLKD.125T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKD
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai KLKD 1/8A
KLKD.125
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 65 Ohms
Dabartinis įvertinimas 125mA Klasė -