KLKD.100T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.100T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKD.100T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 100MA 600VAC/VDC
Duomenų lapai: KLKD.100T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KLKD.100T specifikacijos
Dalies numeris KLKD.100T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 100MA 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7898 pcs Duomenų lapas KLKD.100T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKD
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai F11253
KLKD.100
KLKD.100T-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 85.5 Ohms
Dabartinis įvertinimas 100mA Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100kA AC, 50kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL
Programos Solar (Photovoltaic)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KLK15
KLK15
Gamintojai: Amprobe
apibūdinimas: FUSE 600V 15A