KLKD.300H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.300H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KLKD.300H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 300MA 600VAC/VDC
Duomenų lapai: KLKD.300H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
KLKD.300H specifikacijos
Dalies numeris KLKD.300H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 300MA 600VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7386 pcs Duomenų lapas KLKD.300H.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLKD
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai KLKD.300HLF
KLKD.300HLF-ND
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 16.2 Ohms
Dabartinis įvertinimas 300mA Klasė -