FLNR050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLNR050.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: FLNR050.T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FLNR050.T specifikacijos
Dalies numeris FLNR050.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7484 pcs Duomenų lapas FLNR050.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Serija POWR-GARD® FLNR
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai F1033
FLNR 50
FLNR050
FLNR050T
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 50A