FLNR045.TXID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLNR045.TXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: FLNR045.TXID.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
FLNR045.TXID specifikacijos
Dalies numeris FLNR045.TXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 45A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6589 pcs Duomenų lapas FLNR045.TXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm) Serija POWR-GARD® FLNR_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai FLNR 45ID
FLNR045ID
FLNR45ID
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 45A