FLNR070.V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLNR070.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: FLNR070.V.pdf
  • Pranešimas
FLNR070.V specifikacijos
Dalies numeris FLNR070.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3663 pcs Duomenų lapas FLNR070.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 1.063" Dia x 5.874" L (27.00mm x 149.20mm) Serija POWR-GARD® FLNR
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai FLNR 70
FLNR070
FLNR70
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 70A