FBMOV175M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV175M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FBMOV175M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 40KA CYLINDER
Duomenų lapai: FBMOV175M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
FBMOV175M specifikacijos
Dalies numeris FBMOV175M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 40KA CYLINDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2069 pcs Duomenų lapas FBMOV175M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija FBMOV
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial Cylinder
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Screw Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 500J Išsamus aprašymas 270V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 3800pF @ 1MHz