FBMOV300M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV300M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FBMOV300M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 40KA CYLINDER
Duomenų lapai: FBMOV300M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
FBMOV300M specifikacijos
Dalies numeris FBMOV300M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 40KA CYLINDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1095 pcs Duomenų lapas FBMOV300M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija FBMOV
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial Cylinder
Kiti vardai F4384
FBMOV300M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Screw Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 385V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 740J Išsamus aprašymas 470V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 2300pF @ 1MHz