FBMOV130M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FBMOV130M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FBMOV130M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 40KA CYLINDER
Duomenų lapai: FBMOV130M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FBMOV130M specifikacijos
Dalies numeris FBMOV130M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 40KA CYLINDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1729 pcs Duomenų lapas FBMOV130M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija FBMOV
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial Cylinder
Kiti vardai F4377
FBMOV130M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Screw Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 380J Išsamus aprašymas 205V 40kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Axial Cylinder
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 5600pF @ 1MHz