A1220UB4RP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A1220UB4RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDAC 4CHP 100/180V 250A MS-013
Duomenų lapai: A1220UB4RP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A1220UB4RP specifikacijos
Dalies numeris A1220UB4RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDAC 4CHP 100/180V 250A MS-013 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5326 pcs Duomenų lapas A1220UB4RP.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 100V, 180V
Įtampa - pertrauka 130V, 220V Serija SIDACtor®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing
Elementų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 250A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 80A
Dabartinis - laikykite (Ih) 120mA Talpa 35pF, 55pF, 110pF