A1220UA4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A1220UA4TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDACTOR 4CH 100/180V 150A MS013
Duomenų lapai: A1220UA4TP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A1220UA4TP specifikacijos
Dalies numeris A1220UA4TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDACTOR 4CH 100/180V 150A MS013 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5312 pcs Duomenų lapas A1220UA4TP.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 100V, 180V
Įtampa - pertrauka 130V, 220V Serija SIDACtor®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing
Elementų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 150A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 45A
Dabartinis - laikykite (Ih) 120mA Talpa 20pF, 25pF, 50pF