A1220UB4LRP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A1220UB4LRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SIDACTOR 4CHP 180V 250A MS013
Duomenų lapai: A1220UB4LRP.pdf
  • Pranešimas
A1220UB4LRP specifikacijos
Dalies numeris A1220UB4LRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SIDACTOR 4CHP 180V 250A MS013 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5574 pcs Duomenų lapas A1220UB4LRP.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 100V, 180V
Įtampa - pertrauka 130V, 220V Serija SIDACtor®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing
Kiti vardai A1220UB4L Elementų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 250A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 80A Dabartinis - laikykite (Ih) 120mA
Talpa 35pF, 55pF, 110pF