55030R3C5.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 55030R3C5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 55030R3C5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 62 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
  • Pranešimas
55030R3C5.5 specifikacijos
Dalies numeris 55030R3C5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 62 pcs Duomenų lapas 55030R3C5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 9.750" H (403.23mm x 76.20mm x 247.65mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 550A
Susiję produktai
5503105F
5503105F
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GRN BI-COLOR
Sandelyje: 80026 pcs
parsisiųsti: 5503105F.pdf
RFQ
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GREEN VERT QUAD
RFQ
55030R2C5.5
55030R2C5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Sandelyje: 91 pcs
parsisiųsti: 55030R2C5.5.pdf
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GRN QUAD BLOCK
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GRN TRI BLOCK
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GRN VERT SGL