55030R2C5.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 55030R2C5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 55030R2C5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 91 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 91 pcs
  • Pranešimas
55030R2C5.5 specifikacijos
Dalies numeris 55030R2C5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 91 pcs Duomenų lapas 55030R2C5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 550A
Susiję produktai
55030R2IB5.5
55030R2IB5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Sandelyje: 43 pcs
parsisiųsti: 55030R2IB5.5.pdf
RFQ
5503010F
5503010F
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 5MM RED/GRN BICOLOR
Sandelyje: 87435 pcs
parsisiųsti: 5503010F.pdf
RFQ
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GREEN VERT QUAD
Sandelyje: 22146 pcs
parsisiųsti: 5503104004F.pdf
55030R2B5.5
55030R2B5.5
Sandelyje: 61 pcs
parsisiųsti: 55030R2B5.5.pdf
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GRN VERT SGL
55030R3C5.5
55030R3C5.5
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Sandelyje: 62 pcs
parsisiųsti: 55030R3C5.5.pdf
55030R-10
55030R-10
Gamintojai: Echelon
apibūdinimas: TP/XF-1250 TWISTED PAIR CONTROL
parsisiųsti: 55030R-10.pdf
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 230MA 2.7 OHM
parsisiųsti:
55030R2BI5.5
55030R2BI5.5
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: 55030R2BI5.5.pdf
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GRN TRI BLOCK
550302B00000
550302B00000
Gamintojai: Aavid Thermalloy
apibūdinimas: BOARD LEVEL HEAT SINK
parsisiųsti: 550302B00000.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus