55030R2B5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 55030R2B5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Duomenų lapai: 55030R2B5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 61 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
55030R2B5.5 specifikacijos
Dalies numeris 55030R2B5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 61 pcs Duomenų lapas 55030R2B5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 18.000" L x 3.000" W x 8.400" H (457.20mm x 76.20mm x 213.36mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 550A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5503104004F
5503104004F
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED CBI 5MM YLW/GREEN VERT QUAD
Sandelyje: 22146 pcs
parsisiųsti: 5503104004F.pdf
RFQ
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 230MA 2.7 OHM
Sandelyje: 275321 pcs
parsisiųsti:
RFQ
55030R2BI5.5
55030R2BI5.5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: 55030R2BI5.5.pdf
55030R3C5.5
55030R3C5.5
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Sandelyje: 62 pcs
parsisiųsti: 55030R3C5.5.pdf
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: LED 5MM RT ANG RED/GRN DIFF PCMT
parsisiųsti: 5503008.pdf
apibūdinimas: LED CBI 5MM RED/GRN BICOLOR
parsisiųsti: 5503012F.pdf
55030R2IB5.5
55030R2IB5.5
Sandelyje: 43 pcs
parsisiųsti: 55030R2IB5.5.pdf
55030R-10
55030R-10
Gamintojai: Echelon
apibūdinimas: TP/XF-1250 TWISTED PAIR CONTROL
parsisiųsti: 55030R-10.pdf