1SMB36CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB36CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB36CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Duomenų lapai: 1SMB36CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMB36CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMB36CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4244 pcs Duomenų lapas 1SMB36CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1SMB36CAT3GOSCT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.3A
Talpa @ dažnumas 245pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Susiję produktai
1SMB40CAT3
1SMB40CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Sandelyje: 199395 pcs
parsisiųsti: 1SMB40CAT3.pdf
RFQ
1SMB36CAT3
1SMB36CAT3
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMB