1SMB36AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB36AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB36AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB36AT3.pdf2.1SMB36AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB36AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB36AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4430 pcs Duomenų lapas 1.1SMB36AT3.pdf2.1SMB36AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB36AT3OSCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.3A Talpa @ dažnumas 470pF @ 1MHz
Susiję produktai
1SMB36A TR13
1SMB36A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Sandelyje: 271524 pcs
parsisiųsti: 1SMB36A TR13.pdf
RFQ
1SMB33AT3
1SMB33AT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 33V 53.3V SMB
Sandelyje: 5260 pcs
parsisiųsti: 1SMB33AT3.pdf
RFQ
1SMB36CAT3G
1SMB36CAT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 1SMB36CAT3G.pdf
1SMB36AT3G
1SMB36AT3G