1SMB40AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB40AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB40AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB40AT3.pdf2.1SMB40AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB40AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB40AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 40V 64.5V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5638 pcs Duomenų lapas 1.1SMB40AT3.pdf2.1SMB40AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB40AT3OSCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.3A Talpa @ dažnumas 430pF @ 1MHz