1SMB120AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB120AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB120AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 120V 193V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB120AT3G.pdf2.1SMB120AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMB120AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMB120AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 120V 193V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4734 pcs Duomenų lapas 1.1SMB120AT3G.pdf2.1SMB120AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 120V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 193V
Įtampa - suskirstymas (min) 133V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB120AT3GOSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.1A Talpa @ dažnumas 160pF @ 1MHz