1SMB12AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB12AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB12AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 19.9V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB12AT3.pdf2.1SMB12AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB12AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB12AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 12V 19.9V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4332 pcs Duomenų lapas 1.1SMB12AT3.pdf2.1SMB12AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 19.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 13.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB12AT3OSCT
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 30.2A Talpa @ dažnumas 1245pF @ 1MHz