1SMB11CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB11CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB11CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 18.2V SMB
Duomenų lapai: 1SMB11CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMB11CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMB11CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 11V 18.2V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6005 pcs Duomenų lapas 1SMB11CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1SMB11CAT3G-ND
1SMB11CAT3GOSTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 33A
Talpa @ dažnumas 740pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Bazinės dalies numeris 1SMB Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB11AT3G
1SMB11AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 11V 18.2V SMB
Sandelyje: 5692 pcs
parsisiųsti: 1SMB11AT3G.pdf
RFQ
1SMB110CA TR13
1SMB110CA TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V SMB
Sandelyje: 350970 pcs
parsisiųsti: 1SMB110CA TR13.pdf
RFQ
1SMB11CAT3
1SMB11CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor