1SMA54AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA54AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA54AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 54V 87.1V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA54AT3G.pdf2.1SMA54AT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA54AT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA54AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 54V 87.1V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4262 pcs Duomenų lapas 1.1SMA54AT3G.pdf2.1SMA54AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 54V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 87.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 60V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.6A
Talpa @ dažnumas 240pF @ 1MHz Programos General Purpose