1SMA58CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA58CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA58CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA58CAT3G.pdf2.1SMA58CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA58CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA58CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5090 pcs Duomenų lapas 1.1SMA58CAT3G.pdf2.1SMA58CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.3A Talpa @ dažnumas 115pF @ 1MHz