1SMA48CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA48CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMA48CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V SMA
Duomenų lapai: 1.1SMA48CAT3G.pdf2.1SMA48CAT3G.pdf
  • Pranešimas
1SMA48CAT3G specifikacijos
Dalies numeris 1SMA48CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4489 pcs Duomenų lapas 1.1SMA48CAT3G.pdf2.1SMA48CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.2A Talpa @ dažnumas 135pF @ 1MHz