0KLK01.5TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK01.5TS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLK01.5TS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 0KLK01.5TS.pdf
  • Pranešimas
0KLK01.5TS specifikacijos
Dalies numeris 0KLK01.5TS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4084 pcs Duomenų lapas 0KLK01.5TS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLK
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 1.5A Klasė -