0HEV010.ZXPCBL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0HEV010.ZXPCBL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 10A 450VDC 5AG
Duomenų lapai: 0HEV010.ZXPCBL.pdf
  • Pranešimas
0HEV010.ZXPCBL specifikacijos
Dalies numeris 0HEV010.ZXPCBL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 10A 450VDC 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8462 pcs Duomenų lapas 0HEV010.ZXPCBL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Serija HEV Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 255
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 12.8 mOhms
Dabartinis įvertinimas 10A Spalva -