0HEV010.ZXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0HEV010.ZXC
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE HEV LC 450VDC 10A CARTRIDGE
Duomenų lapai: 0HEV010.ZXC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
0HEV010.ZXC specifikacijos
Dalies numeris 0HEV010.ZXC Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE HEV LC 450VDC 10A CARTRIDGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9585 pcs Duomenų lapas 0HEV010.ZXC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Serija HEV Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 255
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 10A