0HEV010.ZXBD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0HEV010.ZXBD
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 10A 450VDC BOLT
Duomenų lapai: 0HEV010.ZXBD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
0HEV010.ZXBD specifikacijos
Dalies numeris 0HEV010.ZXBD Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 10A 450VDC BOLT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7908 pcs Duomenų lapas 0HEV010.ZXBD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Dydis / Matmenys 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Serija HEV Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 255
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 10A