0FLQ012.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ012.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLQ012.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 12A 500VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0FLQ012.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0FLQ012.T specifikacijos
Dalies numeris 0FLQ012.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 12A 500VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8753 pcs Duomenų lapas 0FLQ012.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® FLQ
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0FLQ012T
F1053
FLQ 12A
FLQ012
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 12A