0FLQ010.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ010.H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLQ010.H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 10A 500VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0FLQ010.H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0FLQ010.H specifikacijos
Dalies numeris 0FLQ010.H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 10A 500VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8548 pcs Duomenų lapas 0FLQ010.H.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLQ
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 10A