0FLQ01.6T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ01.6T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLQ01.6T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 1.6A 500VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0FLQ01.6T.pdf
  • Pranešimas
0FLQ01.6T specifikacijos
Dalies numeris 0FLQ01.6T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 1.6A 500VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5858 pcs Duomenų lapas 0FLQ01.6T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® FLQ
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai F1044
FLQ 1-6/10A
FLQ01.6
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 1.6A