0FLM01.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM01.5T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM01.5T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 1.5A 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM01.5T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0FLM01.5T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM01.5T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 1.5A 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10919 pcs Duomenų lapas 0FLM01.5T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai 0FLM01.5T-ND
F5077
FLM 1-1/2A
FLM01.5
FLM01.5T
FLM1.5
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.339 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA Patvirtinimai CSA, PSE, QPL, UL
Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0FLM007.T
0FLM007.T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 7A 250VAC/125VDC
Sandelyje: 13942 pcs
parsisiųsti: 0FLM007.T.pdf
RFQ
0FLM010.T
0FLM010.T
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC
Sandelyje: 28931 pcs
parsisiųsti: 0FLM010.T.pdf
RFQ
0FLM015.T
0FLM015.T
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC