0AGC025.VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC025.VP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0AGC025.VP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 5PK CRD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0AGC025.VP specifikacijos
Dalies numeris 0AGC025.VP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 5PK CRD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 41439 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija AGC
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Kiti vardai 0AGC025VP
AGC025.VP
AGC025VP
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Dabartinis įvertinimas 25A Spalva -