0AGC025.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC025.V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0AGC025.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 1.0AGC025.V.pdf2.0AGC025.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
0AGC025.V specifikacijos
Dalies numeris 0AGC025.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 118296 pcs Duomenų lapas 1.0AGC025.V.pdf2.0AGC025.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija AGC
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Kiti vardai AGC025.V
AGC25
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Dabartinis įvertinimas 25A Spalva -