0AGC020.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC020.V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0AGC020.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 20A 32VAC/VDC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 1.0AGC020.V.pdf2.0AGC020.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0AGC020.V specifikacijos
Dalies numeris 0AGC020.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 20A 32VAC/VDC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 245845 pcs Duomenų lapas 1.0AGC020.V.pdf2.0AGC020.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija AGC
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Kiti vardai 0AGC020.V-ND
0AGC020V
AGC020.V
AGC20
F5023
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Dabartinis įvertinimas 20A Spalva -