0675.400MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.400MXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0675.400MXE
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0675.400MXE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0675.400MXE specifikacijos
Dalies numeris 0675.400MXE Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84044 pcs Duomenų lapas 0675.400MXE.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 675 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0675.400 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.075 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.3035 Ohms Dabartinis įvertinimas 400mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0675.300MXEP
0675.300MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 67616 pcs
parsisiųsti: 0675.300MXEP.pdf
RFQ
0675.400MXEP
0675.400MXEP
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL