0675.300MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.300MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0675.300MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0675.300MXEP.pdf
  • Pranešimas
0675.300MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0675.300MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67616 pcs Duomenų lapas 0675.300MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 675 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0322
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.171 Ohms
Dabartinis įvertinimas 300mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Susiję produktai
0675.400DRT4P
0675.400DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 75164 pcs
parsisiųsti: 0675.400DRT4P.pdf
RFQ
0675.300MXE
0675.300MXE
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL