0675.300DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.300DRT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0675.300DRT4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0675.300DRT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0675.300DRT4 specifikacijos
Dalies numeris 0675.300DRT4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 90893 pcs Duomenų lapas 0675.300DRT4.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 675 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0322
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.171 Ohms Dabartinis įvertinimas 300mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0675.400DRT4P
0675.400DRT4P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 75164 pcs
parsisiųsti: 0675.400DRT4P.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 64816 pcs
parsisiųsti: 0675.250DRT4P.pdf
RFQ
0675.300DRT4P
0675.300DRT4P
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL