03136.25VXIDP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03136.25VXIDP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
03136.25VXIDP specifikacijos
Dalies numeris 03136.25VXIDP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21795 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 313 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai 3136.25VXIDP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 140 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0154 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A
Patvirtinimai CE, CSA, KC, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
03136.25VXP
03136.25VXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 26188 pcs
parsisiųsti:
RFQ
03136.25HXIDP
03136.25HXIDP
Sandelyje: 62388 pcs
parsisiųsti: 03136.25HXIDP.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN RCPT 10POS HYB BLACK POL A
parsisiųsti: 0313721000.pdf
apibūdinimas: MX123 56CKT GRAY H SHRD ASSY 313
parsisiųsti: 0313862002.pdf
apibūdinimas: MX123 56CKT BLUE G SHRD ASSY
03136.25H
03136.25H
parsisiųsti: 03136.25H.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT 10POS HYB GRAY POL B
03136.25HXP
03136.25HXP
parsisiųsti: 03136.25HXP.pdf
apibūdinimas: USCAR 38 WAY WIRE DRESS SHIELD
03136.25HXID
03136.25HXID
parsisiųsti: 03136.25HXID.pdf
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: PMI BASE 1 INCAND G-6 BAY SCRW
parsisiųsti:
03136.25MXP
03136.25MXP
parsisiųsti: 03136.25MXP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus