03136.25HXIDP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03136.25HXIDP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03136.25HXIDP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 03136.25HXIDP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
03136.25HXIDP specifikacijos
Dalies numeris 03136.25HXIDP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62388 pcs Duomenų lapas 03136.25HXIDP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 313 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 242
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0154 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200A Patvirtinimai CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
03136.25MXP
03136.25MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 121671 pcs
parsisiųsti: 03136.25MXP.pdf
RFQ
03136.25VXP
03136.25VXP
Sandelyje: 26188 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: PMI BASE 1 INCAND G-6 BAY SCRW
parsisiųsti:
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN RCPT 10POS HYB GRAY POL B
parsisiųsti: 0313721100.pdf
03136.25VXIDP
03136.25VXIDP
03136.25H
03136.25H
parsisiųsti: 03136.25H.pdf
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: PMI BASE 1 INCAND S-6 BAY SLDR
parsisiųsti: 031340201100.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT 10POS HYB BLACK POL A
03136.25HXID
03136.25HXID
parsisiųsti: 03136.25HXID.pdf
03136.25HXP
03136.25HXP
parsisiųsti: 03136.25HXP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus