03136.25HXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03136.25HXID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03136.25HXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 03136.25HXID.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
03136.25HXID specifikacijos
Dalies numeris 03136.25HXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5384 pcs Duomenų lapas 03136.25HXID.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)