0263.062WAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.062WAT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.062WAT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0263.062WAT1L.pdf
  • Pranešimas
0263.062WAT1L specifikacijos
Dalies numeris 0263.062WAT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85414 pcs Duomenų lapas 0263.062WAT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 263.062WAT1L Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.000192 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.5 Ohms Dabartinis įvertinimas 62mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai UR
Susiję produktai
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: PMI BASE PANEL MOUNT INDICATOR
Sandelyje: 1354 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Dialight
Sandelyje: 1327 pcs
parsisiųsti:
RFQ
0263.062WRT3
0263.062WRT3
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 0263.062WRT3.pdf
0263.062M
0263.062M