0263.062MXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.062MXL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.062MXL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0263.062MXL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0263.062MXL specifikacijos
Dalies numeris 0263.062MXL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85867 pcs Duomenų lapas 0263.062MXL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 0263.062L
0263.062MXL-ND
0263062MXL
263.062L
F2324
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.000192 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.5 Ohms Dabartinis įvertinimas 62mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0263.062WRT1L
0263.062WRT1L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 87528 pcs
parsisiųsti: 0263.062WRT1L.pdf
RFQ
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: PMI BASE PANEL MOUNT INDICATOR
Sandelyje: 1354 pcs
parsisiųsti:
RFQ
02621.35T.05
02621.35T.05
Gamintojai: General Cable
apibūdinimas: CABLE 5COND 16AWG YELLOW 250'
Sandelyje: 168 pcs
parsisiųsti: 02621.35T.05.pdf
0263.062WRT3
0263.062WRT3
parsisiųsti: 0263.062WRT3.pdf
Gamintojai: Dialight
parsisiųsti:
0263.062WAT1L
0263.062WAT1L
parsisiųsti: 0263.062WAT1L.pdf
02629
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: SOFT STAND RUBBER 2510/2310/1910
parsisiųsti: 02629.pdf
0263.062WRT2
0263.062WRT2
parsisiųsti: 0263.062WRT2.pdf
0263.062M
0263.062M