0263.062HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.062HAT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.062HAT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0263.062HAT1L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0263.062HAT1L specifikacijos
Dalies numeris 0263.062HAT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59643 pcs Duomenų lapas 0263.062HAT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 263.062HAT1L Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.000192 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.5 Ohms Dabartinis įvertinimas 62mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02629
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: SOFT STAND RUBBER 2510/2310/1910
Sandelyje: 4473 pcs
parsisiųsti: 02629.pdf
RFQ
0263.062M
0263.062M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 5703 pcs
parsisiųsti: 0263.062M.pdf
RFQ
0263.062MXL
0263.062MXL
parsisiųsti: 0263.062MXL.pdf
02621
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: SOFT GRIP 2510/2310/1910/1810
parsisiųsti: 02621.pdf
0263.062VXL
0263.062VXL
parsisiųsti: 0263.062VXL.pdf
0263.062WAT1L
0263.062WAT1L
parsisiųsti: 0263.062WAT1L.pdf
Gamintojai: Dialight
apibūdinimas: PMI BASE PANEL MOUNT INDICATOR
parsisiųsti:
0263.062WRT1
0263.062WRT1
parsisiųsti: 0263.062WRT1.pdf
0263.062WRT1L
0263.062WRT1L
parsisiųsti: 0263.062WRT1L.pdf
Gamintojai: Dialight
parsisiųsti:
Gamintojai: General Cable
apibūdinimas: CABLE 5COND 16AWG YELLOW 250'
Sandelyje: 166 pcs
02621.35T.05
02621.35T.05
Gamintojai: General Cable
Sandelyje: 168 pcs
parsisiųsti: 02621.35T.05.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus