021812.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021812.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021812.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 021812.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
021812.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 021812.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92736 pcs Duomenų lapas 021812.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 021812.5XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 889 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0034 Ohms Dabartinis įvertinimas 12.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 63A
Patvirtinimai PSE, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SENSOR ROTARY 120DEG WIRE LEADS
Sandelyje: 215 pcs
parsisiųsti: 02181600-120.pdf
RFQ
021820ID
021820ID
Gamintojai: EasyBraid Co.
apibūdinimas: FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V
Sandelyje: 11 pcs
parsisiųsti: 021820ID.pdf
RFQ
02181.25VXP
02181.25VXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 17799 pcs
parsisiųsti: 02181.25VXP.pdf
02181.25MXE
02181.25MXE
Sandelyje: 4211 pcs
parsisiųsti: 02181.25MXE.pdf
Gamintojai: EasyBraid Co.
apibūdinimas: FUME ABSORBER MOBILE UNIT 120V
Sandelyje: 10 pcs
parsisiųsti: 021821ID.pdf
021812.5MXP
021812.5MXP
parsisiųsti: 021812.5MXP.pdf
02181.25MXEP
02181.25MXEP