02181.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02181.25MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02181.25MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02181.25MXEP.pdf
  • Pranešimas
02181.25MXEP specifikacijos
Dalies numeris 02181.25MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75715 pcs Duomenų lapas 02181.25MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serija 218 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial)
Kiti vardai 2181.25XEP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 12.65 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0446 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02181.25MXE
02181.25MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Sandelyje: 4211 pcs
parsisiųsti: 02181.25MXE.pdf
RFQ
02181.25H
02181.25H
Sandelyje: 5690 pcs
parsisiųsti: 02181.25H.pdf
RFQ
021812.5MXEP
021812.5MXEP