| Dalies numeris | 02181.25MXE | Gamintojas | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 4211 pcs | Duomenų lapas | 02181.25MXE.pdf |
| Įtampos įvertinimas - AC | 250V | Dydis / Matmenys | 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) |
| Serija | 218 | Atsakymo laikas | Slow |
| Pakuotė | Bulk | Paketas / dėžutė | 5mm x 20mm (Axial) |
Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Through Hole | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lydymasis I²t | 5.8 | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Saugiklių tipas | Cartridge, Glass | Nuolatinis šaltasis atsparumas | 0.042 Ohms |
| Dabartinis įvertinimas | 1.25A | Spalva | - |
| Breaking Capacity @ nominalus įtampa | 35A | Patvirtinimai | BSI, CSA, SEMKO, UL, VDE |