021606.3MXR8SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021606.3MXR8SPP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC RADIAL
Duomenų lapai: 1.021606.3MXR8SPP.pdf2.021606.3MXR8SPP.pdf
  • Pranešimas
021606.3MXR8SPP specifikacijos
Dalies numeris 021606.3MXR8SPP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141440 pcs Duomenų lapas 1.021606.3MXR8SPP.pdf2.021606.3MXR8SPP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Kiti vardai 21606.3MXR8SPP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 56.43 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0137 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A