021606.3MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021606.3MXBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 021606.3MXBP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 1.021606.3MXBP.pdf2.021606.3MXBP.pdf
  • Pranešimas
021606.3MXBP specifikacijos
Dalies numeris 021606.3MXBP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86227 pcs Duomenų lapas 1.021606.3MXBP.pdf2.021606.3MXBP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 216 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 21606.3MXBP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 56.43 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0137 Ohms Dabartinis įvertinimas 6.3A